Adopcje wirtualne

Jeśli pod naszą opieką jest pies, który w szczególny sposób Cię urzekł i jego los nie jest Ci obojętny, jednak nie możesz go adoptować z różnych względów - możesz zostać jego wirtualnym opiekunem!

Adopcja wirtualna jest formą pomocy w utrzymaniu, profilaktyce, leczeniu i wykonywaniu zabiegów u psa będącego pod opieką Fundacji Husky Adopcje do czasu znalezienia mu nowego domu.

Wirtualny opiekun przekazuje swojemu podopiecznemu dobrowolną kwotę stale lub okresowo, a jeśli uzna to za bardziej stosowną formę pomocy wspomaga go rzeczowo przesyłając: karmę, smakołyki, obroże, smycze, szelki, miski, koce, zabawki, leki, witaminy, suplementy diety czy nawet budę, według własnego uznania i aktualnych potrzeb psa.

Wirtualna adopcja nie jest żadnym zobowiązaniem, jest to deklaracja chęci pomocy konkretnemu psu, dzięki czemu husky ma zapewnione utrzymanie, leczenie, pożywienie i socjalizację.

Jeśli zdecydujesz się na pomoc finansową prześlemy Ci każdorazowo potwierdzenia wydatków z darowizn w formie skanu faktury lub paragonu na adres e-mail oraz uwzględnimy wpłaty w comiesięcznych rozliczeniach.
Jeśli zdecydujesz się na pomoc rzeczową prześlemy Ci w formie elektronicznej zdjęcia podopiecznego z prezentem oraz podziękowaniami od niego w formie uśmiechniętego pyszczka.

Wirtualny opiekun będzie również informowany na bieżąco o perspektywach domu stałego dla swojego podopiecznego, ale nie będzie miał wpływu na ostateczną decyzję o wydaniu psa do adopcji.

Aktualne i dokładne informacje o psach znajdujących się pod opieką Fundacji będą zamieszczane na naszej stronie i forum. O istotnych wydarzeniach w życiu psa będziemy informować opiekunów za pośrednictwem forum lub drogą mailową jeśli opiekun będzie wolał taką formę komunikacji.

Pamiętaj:

  • w każdej chwili możesz zrezygnować z pomocy (prosimy o powiadomienie nas o tym mailowo minimum miesiąc wcześniej bo jeżeli są to deklaracje pokrywające koszty hotelu musimy być na to przygotowani)
  • każdy pies może mieć kilku opiekunów wirtualnych
  • przy prezentacji wybranego psa umieścimy Twoje imię i nazwisko bądź nick wraz z informacją, że jesteś jego wirtualnym opiekunem
  • wirtualny opiekun otrzyma dyplom drogą elektroniczną wraz ze zdjęciem swojego podopiecznego i podziękowaniami od Fundacji Husky Adopcje, można go będzie wydrukować i powiesić
  • w każdej chwili możesz prosić o dodatkowe informacje lub zdjęcia swojego podopiecznego, możesz go również odwiedzać.


Jeżeli chcesz adoptować wirtualnie psa napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .