Archiwalne wydarzenia 2012 roku

 

Szczęśliwego Nowego Roku!


Kochani, Wszystkim sympatykom naszej Fundacji chcielibyśmy życzyć wspaniałego nadchodzącego Nowego Roku. Osobom planującym przygarnięcie zwierzaka życzymy wspaniałego puchatego przyjaciela, osobom mieszkającym już z pupilami - niezapomnianych chwil w towarzystwie zwierząt.

Wszystkiego najlepszego życzymy też nowym domom naszych podopiecznych!

Chcielibyśmy tez z całego serca podziękować wszystkim osobom nam pomagającym, opiekunom wirtualnym naszych psów, naszym wolontariuszom, domom tymczasowym, firmie VIPET, która cały czas nas wspomaga - bez Was nie udałoby się nam pomóc potrzebującym psom.


Dziękujemy, że jesteście z nami!
Fundacja Husky Adopcje

HASZCZAK MIESIĄCA Edycja Grudzień 2012

Pierwszą zwyciężczynią w naszym konkursie została HEKATE! Zdjęcie suczki nadesłała nam Pani Patrycja Filipiak. Gratulujemy wygranej!

Obok HEKATE na podium stoją KABI (fot. Joanna Piszczek) i ZIOMEK (fot. Justyna Gettel), którzy otrzymali taka samą liczbę głosów. Tym oto sposobem mamy trójkę zwycięzców, a pierwsza edycja naszego Konkursu została rozstrzygnięta! Gratulujemy!

Przypominamy również, że na zdjęcia do następnej edycji Konkursu czekamy do 20 stycznia 2013 roku. Kto wygra w styczniu?

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie! 

 

 

 

Szanti w nowym domu!

Szanti dostała w tym roku od Mikołaja najwspanialszy prezent w postaci Nowego Domu. Rodzina jest nią bardzo zachwycona, suczka jest grzeczna i urocza. Bez problemu dogaduje się z dziećmi i nie wykazuje żadnej agresji. Nowym opiekunom i suczce życzymy wszystkiego najlepszego i samych wspaniałych chwil!

 

Wesołych Świąt!


Zdrowych, spokojnych, uśmiechniętych i futrzastych Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim obecnym i przyszłym opiekunom czworonożnych przyjaciół życzy ekipa Fundacji Husky Adopcje.

Noworoczna promocja sklepu VIPET!

Fundacja Husky Adopcje wraz ze sklepem VIPET serdecznie zaprasza do dokonywania zakupów dla Waszych czworonogów.
Część z zysku zostanie przekazana Fundacji - dotyczy to zakupów w dniach od 20.12.2012 - 20.02.2013.
Akcja dotyczy całej oferty sklepu VIPET.

Sprawiając przyjemność swoim pupilką pomagasz bezdomnym psom.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie sklepu: http://www.vipet.pl

Składając zamówienie prosimy podać hasło: POMOC HUSKY ADOPCJE.