Pomoc finansowa, dary rzeczowe

Fundacja Pomocy Zwierzętom HUSKY ADOPCJE powstała by pomagać skrzywdzonym i niechcianym zwierzętom. Jednak abyśmy mogli realizować swoje cele musimy pozyskiwać niezbędne fundusze.
Skąd je mamy?
Od Was! Od ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny. Wszelkie nasze działania możemy realizować dzięki Waszemu finansowemu  wsparciu.
Jeżeli chcą Państwo wesprzeć naszą działalność finansowo, środki pieniężne, z dopiskiem "darowizna",  należy kierować na konto Fundacji:
mBank S.A.
15 1140 2004 0000 3102 7490 4446
Numer BIC: BREXPLPWMBK
tytuł: "Darowizna"


Zawsze chętnie przyjmiemy dary rzeczowe dla potrzebujących psów w hotelach czy domach tymczasowych. Zachęcamy do pozyskiwanie darowizn rzeczowych od znajomych, rodziny, przyjaciół, sąsiadów, osób chętnych pomóc, ale nie mających czasu czy środków.
Przede wszystkim potrzebujemy:

  • karm (średniej jakości lub karm specjalistycznych dla konkretnego psa);
  • środków przeciw pasożytom (obroże i krople);
  • smyczy i obroży (odpowiadające rozmiarem gabarytom psów rasy husky);
  • miski, legowiska;
  • zabawki i gryzaki.

Można również przekazać dary na bazarki, które są formą pozyskiwania funduszy na szeroko rozumianą pomoc psom, przekazane przedmioty będą wystawione na licytację dzięki której będziemy mogli utrzymać psy i dalej im pomagać.

W razie dodatkowych pytań, związanych z chęcią udzielenia pomocy, prosimy kontaktować się mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Z góry dziękujemy za udzieloną pomoc!